Sve tri nedjeljne utakmice 27. kola Bundeslige završile bez pobjednika

novilist - prije 1 mjesec - link

BERLIN U nedjelju su bile na rasporedu posljednje tri utakmice 27. kola njemačkog nogometnog prvenstva i sve tri su završile bez pobjednika.

Stuttgart je odigrao 3-3 protiv Heidenheima, Bochum i Darmstadt su remizirali 2-2, dok je ogled Augsburga i Kolna završio 1-1.

Stuttgart je vodio 2-0 protiv Heidenheima, ali je na koncu jedva spasio bod izjednačivši na 3-3 u osmoj minuti nadoknade.

Serhou Guirassy je doveo Stuttgart u vodstvo u 41. minuti, da bi Angelo Stiller u 53. minuti zabio za 2-0. No, uslijedio je veliki obrat. Alexander Nubel je u 62. minuti smanjio zatresavši vlastitu mrežu, a potom je Tim Kleindienst golovima u 84. i 85. minuti doveo goste do prednosti.

U šestoj minuti nadoknade Heidenheim je ostao s igračem manje nakon što je isključen Nikola Dovedan, a dvije mkinute kasnije za 3-3 je zabio Deniz Undav. Stuttgart je treći sa 57 bodova, dok je Heidenheim na 11. poziciji sa 30 bodova.

Bez pobjednika je završio i susret između Augsburga i Kolna.

Arne Maier je doveo domaćine u vodstvo, a za 1-1 je zabio Davie Selke u 33. minuti. Kristijan jakić je odigrao cijeli susret za Augsburg, dok je Dion Drena Beljo zaigrao od 57. minute.

Augsburg drži sedmu poziciju sa 36 bodova, a Koln je na 17. mjestu sa 19 bodova, bod manje od pozicije koja vodi u doigravanje.

Bochum i Darmstadt su odigrali 2-2. Domaćin je imao 2-0, ali su gosti uspjeli izboriti bod. Philipp Hofmann je u 29. minuti doveo Bochum u vodstvo, a isti je igrač u 48. mnuti pogodio za 2-0. Smanjio je Tim Skarke u 62. minuti, a na 2-2 je postavio Oscar Vilhelmsson u 76. minuti. Matej Maglica nije nastupio za goste.

Bochum je 15. sa 36 bodova, a Darmstadt posljednji sa 14 bodova.

Vodi Bayer Leverkusen sa 73 boda, čak 13 više od Bayern Munchena.

Objava Sve tri nedjeljne utakmice 27. kola Bundeslige završile bez pobjednika pojavila se prvi puta na Novi list.