Pogledajte veliku feštu u svlačionici Dinama, glasno se orio dobro poznati hit

dnevno - prije 2 mjeseca - link

Nogometaši Dinama nakon ovog tjedna itekako mogu imati razloga za zadovoljstvo. Nakon što su u 1/16 finala Konferencijske lige izbacili favorizirani Betis na Maksimiru su u derbiju hrvatskog prvenstva pobijedili Rijeku 1:0 i tako maksimalno zakomplicifrali utrku za naslov prvaka.

Ne čudi stoga što je svlačionicom Dinama nakon derbija s Rijekom odjekivala pjesma. “Imala je oči boje vena, boje vena boje Dinama!”, orio se Dinamovom svlačionicom malo preinačeni hit Prljavog kazališta pod imenom ‘Marina’.

“Kakvo zajedništvo i energija. Pao je Betis, pala je Rijeka, idemo dalje, da uzmemo HNL, Kup i Konferencijsku ligu, da pokažemo tko je najveći hrvatski klub!”, stoji u jednom od objavljenih navijačkih komentara.

View this post on Instagram

A post shared by GNK Dinamo (@gnkdinamo)

Pjesma kojom se BBB-i rugaju Armadi

Nakon same utakmice inače dinamovci su pod sjevernom tribinom pozdravili Bad Blue Boyse i zahvalili im na podršci, a Dinamo je objavu na Instagramu potkrijepio stihovima iz pjesme koja se često može čuti među navijačima Rijeke “Ajme meni nije mi dobro”. BBB-i su inače tom pjesmom sprdali rivale iz Rijeke u prosincu 2022. godine nakon slavlja Dinama 7:2 kada su iz kaveza pjevali “Ajme meni nije mi dobro, popili su pet komada!”

“Moji igrači su bili heroji, odigrali su ovakvu utakmicu 48 sati nakon Betisa. Bili smo sve bolji kako je utakmica odmicala. Možda smo mogli malo više pucati na gol. Visio je gol u prvih 15-20 minuta drugog dijela. Nismo se mirili s bodom u 90. minuti, a na kraju mislim da smo bili bolji za taj jedan gol”, govorio je Dinamov trener Sergej Jakirović nakon susreta.

Sljedeću utakmicu Dinamo igra već za tri dana, opet na Maksimiru protiv Gorice u sklopu četvrtfinala Hrvatskog kupa, nakon čega im slijedi gostovanje kod Osijeka u 25. kolu HNL-a.

Tomašević i svi dinamovci su euforično proslavili pobjednički gol Brodića, ali ne i jedan čovjek

Objava Pogledajte veliku feštu u svlačionici Dinama, glasno se orio dobro poznati hit pojavila se prvi puta na Dnevno.hr.

armada (16)bbb (22)dinamo (352)nogomet (1709)rijeka (493)Sport (7660)