dnevno - prije 3 mjeseca - link

Početak 22. kola SuperSport HNL-a donio je utakmicu bez puno akcije pred golom u Varaždinu, a u njoj su domaći Varaždinci ipak došli do pobjede s 1:0 protiv Rudeša. Jedini gol pao je u 68. minuti, strijelac je bio makedonski igrač Dimitar Mitrovski, a trenutak odluke pogledajte – OVDJE.

Varaždin je, tako, osvojio tri boda u susretu u kojem ih je razdrmala poruka s tribina nakon prvih 45 minuta, kada su se čuli zvižduci na račun domaće momčadi. Rudešu je, pak, ovo bio 18. ovosezonski poraz u ligaškim utakmicama, uz četiri remija, a s tako skromnim učinkom sada ima 14 bodova zaostatka za pretposljednjom Istrom 1961, uz utakmicu više.

Varaždincima je ovo bila prva pobjeda u prvenstvu u 2024. godini, poslije domaćeg poraza od Slaven Belupa i remija protiv Lokomotive u Zagrebu. Sada su na osmom mjestu ljestvice, s bodom zaostatka za sedmoplasiranim Slavenom i sedam bodova više od pretposljednje Istre.

Nakon 90 minuta stigli smo do nova tri boda! Bravo dečki! 💙👏#nkvarazdin #ovojenasgrad

Objavljuje NK VaraždinPetak, 9. veljače 2024.

Nastavlja se borba na vrhu

U ostatku nogometnog vikenda u Hrvatskoj nastavlja se borba Rijeke, Hajduka i Dinama za prvo mjesto na ljestvici. Prvi će na redu biti zagrebački Plavi, koji će sutra u 17:10 sati u Kranjčevićevoj igrati protiv Lokomotive. Prije toga, u subotnjem programu će u 15 sati u Puli u akciji biti Istra 1961 i Osijek.

U nedjelju će se s početkom u 15 sati na Poljudu sresti Hajduk i Slaven Belupo, a u 17:10 sati u Velikoj Gorici počet će utakmica Gorica – Rijeka. Uoči ovog kola, Rijeka je na vrhu ljestvice s dva boda prednosti pred Hajdukom i četiri boda više od Dinama, koji ima utakmicu manje od Riječana i Splićana.

Hrvati su nudili više, ali veliki igrač odabrao je Beograd: Zbog riječi o Modriću je kasnije požalio

Objava Novi poraz ‘davljenika’ HNL-a, spas im je sve dalje: Negodovanje s tribina razdrmalo slabu utakmicu pojavila se prvi puta na Dnevno.hr.