Mali Vatreni lako se obračunali s nejakom Andorom

dnevno - prije 2 mjeseca - link

Mlada U-21 reprezentacija Hrvatske bez problema savladala je na gostovanju Andoru s čistih 3:0 i tako ostvarila novu pobjedu u skupini G kvalifikacijskog ciklusa za plasman na Europsko prvenstvo.

Andora je pala već u drugoj minuti, kada je za domaćine autogol zabio Izquierda, uz obilatu pomoć Matanovića za 1:0 Hrvatske, a samo šest minuta kasnije bilo je već 2:0, kada se u strijelce upisao Marin Ljubičić.

Već tada utakmica je bila riješena i čekalo se s koliko će razlike mali Vatreni pobijediti Andoru, ali srećom po domaćina naši reprezentativci teško su pronalazili put od njihove mreže, dok je domaćin zapucao dvije dobre prilike.

Derbi protiv Portugala

Ipak u 86. minuti za 3:0 Hrvatske zabija Bukvić i tako stavlja točku na utakmicu u kojoj je Hrvatska zbog ranog vodstva ipak veći dio utakmice igrala s niti pola gasa.

Tako su momci Dragan Skočića lagano preskočili gostovanje kod Andore, isto kao i njihovi najveći suparnici u grupi Portugalci, koji su na domaćem terenu pobijedili Farske otoke s 4:0.

Mlade vrste Portugala i Hrvatske sastat će se u gradu Faru 26. ožujka od 18 sati i 30 minuta, a ogledi između ove dvije reprezentacije odrediti će i pobjednika skupine.

Težak udarac za Jugoslaviju: Poruka iz Zagreba bila je jasna, nitko se nije oporavio od šoka

Objava Mali Vatreni lako se obračunali s nejakom Andorom pojavila se prvi puta na Dnevno.hr.

Hrvatska (2071)nogomet (1712)pobjeda (19)Sport (7655)