Inter napada i tražio penal, pogledajte golčinu na drugom terenu

dnevno - prije 3 mjeseca - link

Inter – Atletico Madrid 0:0

45’+1  – Završeno je prvo poluvrijeme utakmica u Milanu i Eindhovenu.

43′ – Thuram je pucao s oko 17 metara nakon povratne lopte Barelle, ali Oblak je još jednom bio na pravom mjestu za goste kz Madrida i zaustavio je Thuramov udarac.

38′ – Thuram se izborio za loptu nakon greške gostiju, povukao je po lijevoj strani i pronašao Lautara Martineza u sredini, a Lautarov udarac iz obećavajuće pozicije završio je u gostujućem bloku.

36′ – Lautaro Martinez je još jednom bio na udarcu, ovog puta glavom, ali završilo je na mjestu koje je dobro pokrio Slovenac Oblak na golu Atletica.

32′ – Lautaro Martinez je probao zaprijetiti golu Atletica udarcem isprve, ali pucao je previsoko.

24′ – Malen je sjajno pogodio u bliži kut protivničkog gola, a kako je to izgledalo, pogledajte – OVDJE.

24′ – GOL u Eindhovenu, vodi gostujuća Borussia! Strijelac za njemački klub bio je Nizozemac Donyell Malen.

19′ – Atletico je povukao brzu akciju nakon što se do sada uglavnom brani, a tu akciju uništio im je Hermoso lošim udarcem isprve malo izvan kaznenog prostora. Nije otišlo ni u gol aut, samo u aut sa strane.

13′ – Lautaro je pucao, lopta se odbila do Moline u obrani gostiju, čini se da je bilo dodira rukom Moline, no očito je procjena da je lopta bila napucana jer nije bilo sudačke reakcije. Inter se nadao penalu, od toga nije bilo ništa.

11′ – Bilo je opasno i na drugom kraju terena, u napadu Atletica. Lino je prijetio na lijevoj strani, ali prvo je njegov pokušaj bio zaustavljen, a u nastavku akcije pucao je pokraj gola.

11′ – Inter je povukao brzu akciju po lijevoj strani, ali na mjestu je bila obrana gostiju iz Madrida koja je to zaustavila.

6′ – Za sada je Inter s inicijativom, ali još nema šansi na bilo kojoj strani.

1′ – Počela je utakmica u Milanu, a krenulo se s centra i u Eindhovenu!

Prvih 11 Intera:
Sommer – Pavard, De Vrij, Bastoni – Darmian, Barella, Mhitarjan, Calhanoglu, Dimarco – Thuram, Martinez

Prvih 11 Atletico Madrida:
Oblak – Molina, Witsel, Gimenez, Hermoso, Lino – Llorente, Koke, De Paul, Saul – Griezmann

Novi tjedan osmine finala Lige prvaka večeras donosi iskušenje za prošlosezonskog finalista, Inter iz Milana, koji na San Siru igra protiv madridskog Atletica. Bit će to veliki test i za gostujuću momčad koju s klupe vodi Diego Simeone, nekadašnji igrač Intera.

Susreću se i PSV i Borussia Dortmund. Igra se u Eindhovenu, gdje domaća momčad želi pokazati formu kojom dominira u nizozemskom prvenstvu. PSV ima 20 pobjeda i dva remija u dosadašnjim ovosezonskim ligaškim utakmicama, a s njima je izgradio 10 bodova prednosti pred drugoplasiranim Feyenoordom.

Podsjetimo, prve četiri utakmice osmine finala odigrane su prošlog tjedna, s pobjedama Real Madrida i Manchester Cityja u gostima, a Paris SG-a i Lazija na domaćem terenu. Lazio je pritom priredio iznenađenje barem na papiru, po europskom ugledu protivnika, s 1:0 na domaćem terenu protiv Bayerna koji je uzdrman krizom.

Zvijezda Dinama otkrila svoju veliku strast pa ispalila: ‘Ja sam malo atipičan’

Objava Inter napada i tražio penal, pogledajte golčinu na drugom terenu pojavila se prvi puta na Dnevno.hr.

liga prvaka (76)nogomet (1709)Sport (7639)