Zabrinjavajuće scene iz Dortmunda: Vatreni as šepajući napustio travnjak

dnevno - prije 2 mjeseca - link

Nogometaši Hoffenheima pobijedili su Borussiju u Dortmundu 3:2 u utakmici 23. kola njemačkog prvenstva. Bila je to utakmica u kojoj se ozlijedio hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić.

On je zbog ozljede travnjak napustio u 68. minuti, u trenucima kada je njegova momčad preokrenula vodstvo domaćina. Po hrvatskog napadača koban je bio duel s Borussijinim igračem Ryersonom, nakon čega je s bolnim izrazom lica pao na travnjak. Trenutak kada se ozlijedio Kramarić možete pogledati OVDJE.

Pokušao je Kramarić nastaviti s igrom, ali čim je opet zatrčao, ubrzo se legao na teren, a trener je bio prisiljen posegnuti za zamjenom. Trenutno Kramarićeva težina ozljede nije poznata, ali situacija se ne čini dobra.

Guliver image

Preokreti i golijada

Hoffenheim je inače prekinuo svoj niz bez pobjede, slavili su na gostovanju kod crno-žutih po prvi puta nakon više od tri i pol godine, a junak trijumfa bio je Beier.

Već u 2. minuti susreta Hoffenheim je poveo golom Beboua, ali je potom Borussia u svega pet minuta kreirala preokret. Malen je u 21. izjednačio, dok je Schlotterbeck u 25. minuti pogodio za 2:1 vodstvo domaćina.

Ali, kako je Borussia brzo zabila golove, tako ih je u nastavku utakmice brzo primila. Gostujući junak bio je Maximilian Beier, koji je tresao mrežu žuto-crnih u 61. i 64. minuti. Borussia je nakon utakmice ostala četvrta, dok se Hoffenheim popeo do sedmog mjesta ljestvice.

Pogledajte nerede u Zagrebu, Armada gađala Ademija, suprugu i sina s tribine

Objava Zabrinjavajuće scene iz Dortmunda: Vatreni as šepajući napustio travnjak pojavila se prvi puta na Dnevno.hr.

andrej kramarić (4)Bundesliga (30)nogomet (1668)Sport (7589)