Veliki problemi za Dinamo: Martin Baturina upitan za derbi s Hajdukom

dnevno - prije 2 mjeseca - link

U zadnjoj utakmici 27. kola Dinamo je u Kranjčevićevoj upisao rutinsku i očekivanu pobjedu protiv Rudeša rezultatom 3:0. Golove su postigli Moreno Živković, Fran Brodić i Petar Sučić.

Pri vodstvu 1:0 u 61. minuti Dinamu se ozlijedio Martin Baturina (21), jedan od najboljih igrača. Neposredno nakon pogotka Morena Živkovića, kojem je baš Baturina asistirao ubačajem iz kornera, Dinamov veznjak uhvatio se zadnju ložu.

Prvo mu je na terenu ukazana pomoć, a zatim je šepajući krenuo prema klupi dok su ga navijači ispratili ovacijama mladi veznjak je gotovo bio u suzama.

Težak udarac

Baturina je na popisu izbornika Zlatka Dalića za predstojeći prijateljski turnir u Egiptu, koji se igra od 22. ožujka, ali ova ozljeda je njegov nastup doveo u pitanje.

Do kraja utakmice Baturina je imao led na nozi, a što će biti tek će se saznati. Ove sezone Baturina u 38 nastupa ima pet golova i pet asistencija, a odigrao je 2867 minuta do ove utakmice. Prema Transfermarktu, vrijedi 18 milijuna eura.

Na početku sezone bio je u lošoj formi, ali u zadnjih mjesec dana je uz Petkovića najbolji igrač te je gurao Dinamo prema pobjedama pa je tako i danas upisao asistenciju.

Dinamo nakon dosta muke nadigrao Rudeš: Navijače brine ozljeda ključnog igrača

Objava Veliki problemi za Dinamo: Martin Baturina upitan za derbi s Hajdukom pojavila se prvi puta na Dnevno.hr.