Velika fešta u Zagrebu: Futsal Dinamo pregazio Torcidu i izborio polufinale

dnevno - prije 1 mjesec - link

Svega tri dana nakon derbija Hajduka i Dinama na Poljudu u Zagrebu je odigrana utakmica koja je plijenila veliku pozornost nogometne javnosti. Futsal Dinamo je u majstorici četvrtfinala Supersport HMNL-a potopio Torcidu sa čak 6:0 i tako izborio polufinale.

U prvoj je utakmici Futsal Dinamo pobijedio 6:1, potom je Torcida na Gripama uzvratila 3:2, da bi u majstorici odigranoj u dvorani II Doma Sportova zagrebački sastav potpuno dominirao.

Pred otprilike dvije tisuće ljudi Futsal Dinamo je potpuno dominirao. Branitelji naslova poveli su već u šestoj minuti kada je zabio Nikola Gudasić. Samo minutu kasnije Neven Zonjić zabija za 2:0 i radi veliki korak prema polufinalu, nakon čega utakmica ulazi u nešto mirnije vode.

Poznati polufinalni parovi

Na novi pogodak čekalo se do 16. minute kada Mateo Mužar zabija za 3:0 vodstvo domaćina. Potom slijedi još jedan šok za goste budući je Mateo Poljarić zaradio izravni crveni karton srušivši Perića u šansi za postizanje gola.

Na početku nastavka okvir gola je u tri navrata spašavao Torcidu, ali u 25. i 26. minuti nije im mogao pomoći. Tada se u dva navrata među strijelce upisao Mihovil Prgomet. Točku na i pobjede Dinama stavio je Filip Novak.

U polufinalu će Futsal Dinamo igrati protiv Pule, dok drugi polufinalni par čine Square i Olmissum. Valja reći kako se polufinale i finale igra na tri dobivene utakmice.

Velikan Hajduka otvoren o glavnom problemu na Poljudu: ‘Ne ide se tako u ozbiljnu borbu za naslov’

Objava Velika fešta u Zagrebu: Futsal Dinamo pregazio Torcidu i izborio polufinale pojavila se prvi puta na Dnevno.hr.