Vatreni spasio svoju momčad u sudačkoj nadoknadi, pogledajte njegovu majstoriju

dnevno - prije 3 mjeseca - link

Hrvatski napadač Andrej Kramarić spasio je svoj Hoffenheim od poraza u utakmici 21. kola Bundeslige u kojoj je njegova momčad ugostila 16-plasiranu momčad ligaške ljestvice Köln.

Hoffenheim je bio bolja i opasnija momčad, ali nije uspijevao zabiti gol, pa je Köln bio taj koji je poveo. U 79. minuti Max Finkgrafe je šokirao domaćine i zabio za vodstvo 1:0.

Ali Hoffenheim je uspio izbjeći poraz kasnim golom u četvrtoj minuti sudačke nadoknade kada je zabio hrvatski reprezentativac koji je u igru ušao u 68. minuti. Kramarićev pogodak možete pogledati OVDJE.

Osmi gol sezone

Kramarić je lijepo smirio loptu prsima na sredini kaznenog prostora nakon dodavanja Ozana Kabaka, spustio ju na travu i odapeo ljevicom s nekih 12-ak metara. Njegov je udarac bio jako precizan i završio je u mreži uz samu stativu.

Bio je to hrvatskom napadaču osmi ovosezonski bundesligaški gol i drugi u zadnja tri kola kojim je spasio Hoffenheim osmog ovosezonskog poraza. Prije dva kola zatresao je mrežu Heidenheima.

Na bundesligaškoj je ljestvici Hoffenheim na osmom mjestu s 27 bodova, pet manje od šestoplasiranog Eintrachta i mjesta koja vode u Europu. Na vrhu ljestvice je Bayer Leverkusen s 55 bodova, pet više od drugoplasiranog Bayerna i 12 više od trećeplasiranog Stuttgarta.

Raskinuo je sa Srbima i ratovao za Hrvatsku, a život mu je obilježila obiteljska tragedija

Objava Vatreni spasio svoju momčad u sudačkoj nadoknadi, pogledajte njegovu majstoriju pojavila se prvi puta na Dnevno.hr.