(Uživo) Bayern slomio Lazio u zadnjim sekundama prvog poluvremena

dnevno - prije 2 mjeseca - link

Bayern – Lazio 2:0

45′ + 1 Korner za Bayern, i Golllllll, kakav gol de Ligta, šut s desne strane napada u suprotni kut, Provedel je bio nemoćan, kraj poluvremena… Gol pogledajte OVDJE

45′ Minuta nadoknade

44′ Visoki pritisak Lazia, Neuer u aut

40′ Skoro ponovno gol za Bayern, ali lopta odlazi pokraj gola

39′ Gollll Bayern Harry Kane, koji je nekako uspio ugurati loptu u mrežu pored čudno nesigurnog Prvedela i loše obrane Lazia… Gol pogledajte OVDJE

37′ Immobile je dobio jedan ubačaj s lijeve strane, ali je uspio promašiti gol s negdje dva metra glavom, mrtva šansa

33′ Komična situacija na terenu, glavni sudac se poskliznuo tijekom napada Bayerna te ga je pogodila lopta u padu i tako je osujetio dodavanje

31′ Slobodni udarac Bayern, ali prekršaj u napadu

30′ Pola sata u Munchenu, otvorena utakmica, Bayern više prijeti, ali Provedel je imao dvije odlične intervencije, dok Lazio bazira igru na kontre, ali nije podređen

25′ Ubačaj Bayerna, ali lak plijen za Provedela

24′ Prilika za Bayern, ali šut Musiale blokiraju igrači Lazia, aut

20′ Gledamo otvorenu utakmicu na Alianz Areni, u kojoj je Bayern nešto opasniji, ali i Lazio prijeti

17′ Udarac Kane u donji lijevi golmanov kut, Provedel opet brani, korner

16′ Lijepa akcija Bayerna o lijevoj strani, ali blokirano u zadnji čas

14′ Korner za Bayern, kratko dodavanje do Musiale, ali Provedel brani

12′ Bayern čisti, ali Lazio i dalje u posjedu lopte

10′ Slobodni udarac za Lazio, ali obrana Bayerna čisti pa korner za Rimljane

1′ Počela je utakmica!

Prvih 11 Bayerna:
Neuer – Kimmich, de Ligt, Dier, Guerreiro – Pavlović, Goretzka – Sane, Mueller, Musiala – Kane

Prvih 11 Lazija:
Provedel – Marušić, Mario Gila, Romagnoli, Pellegrini – Gueondouzi, Vecino, Luis Alberto – Zaccagni, Felipe Anderson – Immobile

Danas pada odluka o prvim četvrtfinalistima ovosezonske Lige prvaka, a u toj borbi, Bayern se nada prolasku dalje s preokretom nakon što je u prvoj utakmici osmine finala u Rimu doživio poraz s 1:0 od Lazija. Sada je za bavarskog klupskog velikana situacija takva da mora nekako spasiti sezonu koja je za Bayern do sada donijela dosta udaraca.

U njemačkom prvenstvu je borba za naslov praktički već izgubljena za Bayern s obzirom na to da Bayer iz Leverkusena na vrhu ljestvice ima velikih 10 bodova prednosti. Slabi rezultati i gubitak koraka u Bundesligi ozbiljno su uzdrmali status Thomasa Tuchela na klupi, s mogućnošću da ‘odleti’ s trenerskog mjesta u Bayernu u slučaju oproštaja u Ligi prvaka.

Bayern tako igra za spas trenera, a igra i za spašavanje svojeg ponosa u sezoni koja je klubu donijela bolne udarce, neke i izvan terena, poput tužne nedavne vijesti da je preminuo legendarni Franz Beckenbauer.

U borbi za četvrtfinale večeras se igra i utakmica Real Sociedad – PSG, u koju Parižani donose prednost od 2:0 koju brane u San Sebastianu.

Drama na pomolu, Hrvatska na prekretnici: ‘Ma ljudi, ovo je sad i politički opasno’

Objava (Uživo) Bayern slomio Lazio u zadnjim sekundama prvog poluvremena pojavila se prvi puta na Dnevno.hr.

Bayern (14)Lazio (10)liga prvaka (70)nogomet (1666)Sport (7584)