riportal - prije 2 sata - link

Iako je prije tri dana Rijeka doživjela jedan od najtežih poraza u povijesti, što je popraćeno i žestokim izrazom nezadovoljstva dijela Armade na utakmici u Ljubljani koja je u drugom poluvremenu i porekinuta zbog nereda na gostujućoj tribini, podrška Bijelima u večerašnjem derbiju nije izostala

Tribine Rujevice sasvim su dobro popunjene, kako i priliči dvoboju trenutno prvoplasirane i drugoplasirane momčadi SHNLa, a navijači Rijeke posebno su bili sretni kada je potkraj prvog poluvremena Rijeka postigla izjednačujući pogodak, nažalost poništen nakon intervencije VAR-a.

Tako se na odmor otišlo s rezultatom 0:1, no to nije umanjilo entuzijazam domačih navijača koji su Bijele na odmor ispratili povicima ‘Hoćemo pobjedu, hoćemo pobjedu!’.

Tko je sve večeras s tribina podržao Rijeku pogledajte u galeriji fotografija našeg fotoreportera Hrvoja Skočića.

The post UVIJEK VJERNI! Derbi na Rujevicu privukao tisuće navijača Rijeke, Bijeli imali podršku kakva se može poželjeti appeared first on Riportal.

armada (33)HNK Rijeka (262)navijači (83)Sport (11185)utakmica (63)