Utakmica za zaborav, Hajduk se vraća s 0:0 iz Slovačke

narod - prije 6 sati - link

Nogometaši Hajduka odigrali su u Slovačkoj kod Ružomberoka bez pogodaka u prvom susretu trećeg pretkola Konferencijske lige.

Hajduk je bio nešto bolji tijekom cijelog susreta, ali uzvrat na Poljudu će oba sastava dočekati u rezultatskom smislu s istih pozicija. Uzvrat je na rasporedu idućeg četvrtka s početkom u 21 sat.

Hajduku je ovo druga ovoljetna utakmica u pretkolima Konferencijske lige u gostima i drugi put je remizirao bez golova. Tako je završio i dvoboj kod HB Torshavna na Farskim otocima.

Za razliku od gostovanja na Farskim otocima ovaj put je trener Hajduka Gattuso na klupi zadržao Ivana Perišića i Ivana Rakitića koji su ovaj put ušli u nastavku susreta. Ni završnica nije donijela rezultatske promjene, ali je Hajduk u 79. minuti vjerojatno imao i najbolju šansu na susretu.

Objava Utakmica za zaborav, Hajduk se vraća s 0:0 iz Slovačke pojavila se prvi puta na narod.hr.