U Srbiji se već poveselili, mrski nogometaš zabio golčinu pa sve šokirao

dnevno - prije 3 mjeseca - link

Ligaška natjecanja nastavljena su diljem Europe, a u njima svoje mjesto na terenu našli su i neki naši igrači, no pažnju je otela bizarna proslava gola švicarskog reprezentativca Granita Xhake.

Bayer iz Leverkusena na svojem je terenu dočekao Mainz, kojeg je pobijedio teže od očekivanog s 2:1, golovima Xhake i Andricha, za goste precizan je bio Kohra, dok JE naš Josip Stanišić ostao na klupi.

Xhaka je doveo domaćina u vodstvo 1:0 već u trećoj minuti rijetko viđenom golčinom, da bi usred proslave počeo šepati i uhvatio se za mišić i svi na stadionu su pomislili na najgore, da bi Alonso shvatio kako se Švicarac šali na malo čudan način. Video pogledajte OVDJE.

Lovren na klupi

U Ligue 1 Lyon naših Duje Čaete Cara i Dejana ovrena pobijedio je na gostovanju u Metzu s 2:1 i tako je sada u sredini ljestvice, a naš Čaleta Car odigrao je cijelu utakmicu, dok je Lovren ostao na klupi za pričuve.

U prvoj utakmici 26. kola talijanske Serie A Bologna svladala Veronu s 2:0 i probila se na četvrto mjesto, a naš Nikola Moro nije ulazio u igru. Za Bolognu zabijali su  Giovanni Fabbian u 27. minuti, a konačnih 2:0 postavio je Remo Freuler u 65. minuti.

U a Ligi Vilarela je iznenađujuće na gostovanju pobijedio Rea Sociedad s 3:1 i tako su se potpuno odmakli od dna ljestvice, sada su na 12. mjestu, dok je Sociedad ostao šesti.

Bivši Vatreni žestoko je zatresao Hrvatsku: Bori se protiv HNS-a, ide baš do kraja

Objava U Srbiji se već poveselili, mrski nogometaš zabio golčinu pa sve šokirao pojavila se prvi puta na Dnevno.hr.