Torcida pobijedila Dinamo u Splitu pa zapjevali pogrdnu pjesmu o Purgerima

dnevno - prije 1 mjesec - link

Prije velikog nogometnog derbija između Hajduka i Dinama u subotu na Poljudu, snage su u drugom susretu četvrtfinala doigravanja Prvenstva Hrvatske, odmjerili Torcida i Futsal Dinamo.

Dinamo je mogao na Gripama riješiti sve, ali na kraju pobijedila je Torcida, koja je na kraju u produžetcima slavila 2 3:2 i tako izborila majstoricu u Zagrebu za prolazak u polufinale.

Nakon 40 minuta bio je 2-2, a onda se krenulo u produžetke i nije bilo golova sve dok se nije ušlo u posljednju minutu produžetka, kada je Dinamo izvukao golmana, ubacio Perića, koji je onda igrao rukom i time omogućio Torcidi šesti, akumulirani prekršaj iz kojeg su zabili gol za pobjedu.

Da bih sto Amerika

Ovim rezultatom tako je na redu majstorica, a navijači Futsal Dinama nisu zadovoljni igrom njihovih pulena te su neki komentirali poraz, sramotan i neozbiljan pristup.

No to nije umanjilo veselje Torcide koja je nakon pobjede protiv Dinama zapjevala obrađeni hit Jasmina Stavrosa:

“Dao bih sto Amerika, sve na svijetu ja bih dao, tek da sjednem na tribinu, pa u pi*** materinu, šaljem purgere..”, pjevala je Torcida nakon pobjede nad Dinamom.

Hajdukovca presjeklo srce, umro je u svlačionici, a odnose s Dinamom zatrovao velikosrbin

Objava Torcida pobijedila Dinamo u Splitu pa zapjevali pogrdnu pjesmu o Purgerima pojavila se prvi puta na Dnevno.hr.

nogomet (1703)pjesma (9)Sport (7652)Torcida (46)