Teška ozljeda meksičkog kapetana zasjenila pobjedu nad Jamajkom

novilist - prije 1 tjedan - link

HOUSTON Pogotkom Gerarda Arteage u 68. minuti Meksiko je pobijedio Jamajku 1-0 u utakmici Copa Americe na stadionu NRG u Houstonu, a dvoboj je zasjenila teška ozljeda meksičkog kapetana Edsona Alvareza.

Unatoč pobjedi, Meksikanci su potom u drugoj utakmici napustili teren s osjećajem nelagode zbog ozljede Alvareza, koji je u suzama u prvom poluvremenu odšepao s terena. Meksiko putuje u Inglewood na sljedeću utakmicu protiv Venezuele 26. lipnja.

U drugoj utakmici dana, upravo je Venezuela pobijedila Ekvador 2-1 u skupini B Cope America u Santa Clari u Kaliforniji, zahvaljujući isključenju kapetana Ekvadora Ennera Valencije u 22. minuti zbog izravnog crvenog kartona zbog sbrutalnog starta na prsa Josea Martineza.

Ekvador je ipak poveo u 40. minuti golom Jeremyja Sarmienta. Venezuela je iskoristila brojčanu prednost nepunih deset minuta nakon odmora, zahvaljujući prvo Jhoneru Cadizu (65), a potom i Eduardu Bellu (74).

Objava Teška ozljeda meksičkog kapetana zasjenila pobjedu nad Jamajkom pojavila se prvi puta na Novi list.