Stanišić i Bayer jure prema tituli: Novom pobjedom pobjegli na veliku prednost

dnevno - prije 3 mjeseca - link

Prvenstvo u Njemačkoj polako se zaključuje. Nogometaši Bayera iskoristili su priliku i pobjedom 2:0 na gostovanju u Kölnu nakon 24 kola Bundeslige stvorili deset bodova prednosti u odnosu na Bayern.

Jeremie Frimpong je u 38. minuti doveo momčad Xabija Alonsa u vodstvo. Konačnih 2:0 postavio je Alex Grimaldo u 73. minuti. Hrvatski reprezentativac Josip Stanišić je za pobjedničku momčad odigrao cijelu utakmicu, a u 59. minuti je zaradio žuti karton.

Deset kola prije kraja prvenstva Bayer ima 64 boda, deset više od drugoplasiranog Bayerna. Treći je Stuttgart s 50 bodova. Oni su u subotu bili bolji od Kovačevog Wolfsburga.

Pogledajte ovu objavu na Instagramu.

Objavu dijeli Bayer 04 Leverkusen (@bayer04fussball)

Rušenje Bayerna

Köln je sa 17 bodova ostao na 16. poziciji, koja na kraju prvenstva vodi u doigravanje za ostanak u elitnom društvu. Bjelica je napravio veliki posao s Unionom i trenutno su sedam bodova od zone ispadanja.

Bayern je zadnju titulu izgubio 2012. Tada je Dortmund uzeo naslov, a na klupi je bio Jurgen Kloop, a dio momčadi bio je i Ivan Perišić. Dok su za Bayern igrali Pranjić i Olić.

Podsjetimo, Stanišić je igrač Bayerna na posudbi u Leverkusenu, a to su navijači mihenskog kluba jako zamjerili Tuchelu. Stanišić je u nedavnom derbiju zabio Bayernu.

Rijeka se vratila na vrh ljestvice: Armada poslala poruku HNS-u

Objava Stanišić i Bayer jure prema tituli: Novom pobjedom pobjegli na veliku prednost pojavila se prvi puta na Dnevno.hr.

Bundesliga (40)nogomet (1737)Sport (7718)