Slaven golčinom s 20 metara do remija s Lokomotivom i prvog boda

narod - prije 7 sati - link

Slaven Belupo i Lokomotiva odigrali su neriješeno, 2-2, u dvoboju trećeg kola SuperSport HNL-a odigranom u Koprivnici.

Domaćin je poveo golom Jagušića već u šestoj minuti, a Zagrepčani su preokrenuli pogocima Mudražije (22) i Suška (37). No izjednačenje na 2:2 i bod Slavenu osigurao je Karlo Butić u 62. minuti. Martinović je probio lijevu stranu i dao povratnu loptu na 20 metara za Butića, koji je ljevicom zabio krasan gol.

Lokomotivi je ovo drugi bod osvojen ove ezone, prvo je na Rujevici dobila četiri gola od Rijeke, a potom je remizirala s Hajdukom.

Slavenu je ovo prvi osvojeni bod nakon uvodna dva poraza, u prvom kolu izgubio je od Hajduka, a u drugom od Šibenika.

Objava Slaven golčinom s 20 metara do remija s Lokomotivom i prvog boda pojavila se prvi puta na narod.hr.

Lokomotiva (25)slaven belupo (35)Sport (10969)