Šibenik u Kranjčevićevoj do treće ovosezonske pobjede

narod - prije 5 sati - link

U prvom susretu 4. kola SuperSport HNL-a Šibenik je u Kranjčevićevoj ulici pobijedio Lokomotivu s 1-0 upisavši već treću pobjedu ove sezone.

Pogodak odluke zabio je Leonard Zuta u 22. minuti.

Iako je Lokomotiva imala 70 posto posjeda lopte, uputila 18 udaraca, a gosti osam, te imala čak 14 kornera, Šibenik tek jedan, bodovi odlaze na Šubićevac. Gosti su u prvom poluvremenu bili bolji, zabili su pogodak, a potom u nastavku obranili prednost.

Šibenik je pobjedama protiv Osijeka i Slaven Belupa savršeno krenuo u novu sezonu. U prošlom kolu izgubio je na gostovanju kod Dinama, međutim, protiv Lokomotive se vratio na pobjedničke staze.

U subotu se sastaju Varaždin – Slaven Belupo, te Dinamo – Gorica, a u nedjelju će snage odmjeriti Istra 1961 – Hajduk i Osijek – Rijeka.

Na ljestvici vode Dinamo i Šibenik s po devet bodova, no “Modri” imaju i susret manje.

Objava Šibenik u Kranjčevićevoj do treće ovosezonske pobjede pojavila se prvi puta na narod.hr.

Lokomotiva (31)šibenik (71)Sport (10982)