Rudeš proslavio prvu ovosezonsku pobjedu u HNL-u, pogledajte golove iz Kranjčevićeve

dnevno - prije 2 mjeseca - link

U posljednjoj utakmici 25. kola SuperSport HNL-a Rudeš je na Kranjčevićevoj pobijedio Goricu 2:1. Prva je to pobjeda Rudeša ove sezone u hrvatskom nogometnom prvenstvu. Golove iz Kranjčevićeve možete pogledati OVDJE.

Poveo je Rudeš golom Ante Ćorića iz jedanaesterca u 26. minuti. Bio je to bivšem dinamovcu prvi gol nakon 75 mjeseci kada je zabio u dresu Dinama protiv Istre. Izjednačio je za Goricu Tim Matavž u 39. minuti, a pobjednički gol za Rudeš zabio je Riad Mašala u trećoj minuti nadoknade.

Rudeš je prethodno ovoj utakmici u 24 kola osvojio svega četiri boda kroz četiri remija protiv Lokomotive, Varaždina, Slaven Belupa i Istre 1961. Zanimljivo, sve četiri spomenute utakmice su završile bez golova.

Mašala za slavlje u nadoknadi

U 26. minuti Krešimir Krizmanić je neoprezno startao na Doležalu, a sudac Jakov Titlić je nakon VAR analize pokazao na bijelu točku. Ćorić je bio siguran postigavši prvi gol otkad se vratio u hrvatski nogomet.

Gorica je do izjednačenja stigla u 39. minuti kada je Dino Štiglec ubacio s lijeve strane, a Matavž je primio loptu u sredini, okrenuo se, opalio s desetak metara i zatresao mrežu.

U samoj završnici susreta pao je ritam igre, nije bilo pravih opasnosti sve do sudačke nadoknade kada je Fran Karačić ubacio s desne strane, a Mašala zabio za veliko slavlje domaćina.

Osijek prozvao izvođača radova, stigao je ekspresan odgovor: ‘Upozorili smo na zabranjenu metodu’

Objava Rudeš proslavio prvu ovosezonsku pobjedu u HNL-u, pogledajte golove iz Kranjčevićeve pojavila se prvi puta na Dnevno.hr.

gorica (19)nogomet (1667)rudeš (13)Sport (7585)