Rijeka se vratila na vrh ljestvice: Armada poslala poruku HNS-u

dnevno - prije 3 mjeseca - link

Nogometaši Rijeke upisali su pobjedu pred svojim navijačima na Rujevici i tako se vratili na vrh ljestvice. Rijeka je u 25. kolu bila bolja od Varaždina s 2:0.

Prvo poluvrijeme bilo je najlošijih odigranih 45 minuta Rijeke na Rujevici u proljetnom nastavku sezone. Oslabljeni Varaždin pokazao je karakter. Čak je i zabio Varaždin, ali Dabrin gol je poništen.

U drugom dijelu Željko Sopić ubacio je Jorgea Obregona i prešao u sustav s dva napadača i pogodio. Rijeka je otišla u brzinu više i velikim pritiskom slomila Varaždin. U prvom djelu zanimljiva je bila i poruka Armade: “Sami protiv svih na terenu i na tribinama. Protiv poslušnika u VAR sobi i ložama.”

Pogledajte ovu objavu na Instagramu.

Objavu dijeli SuperSport Hrvatska nogometna liga (@supersporthnl)

Na vrhu

Marco Pašalić je iz kornera ubacio na drugu stativu, Veldin Hodža je glavom vratio u sredinu, a tamo je u petercu najviši u skoku bio Galešić koji je zabio drugu utakmicu u nizu, nakon što je u Kupu golom iz slobodnjaka RIjeci donio pobjedu protiv Rudeša.

10 minuta kasnije potvrda pobjede. Pašalić je ubacio slobodnjaka, Galešić prenio, a Mitrović je klizećim startom loptu poslao u mrežu i zabio za konačnih 2:0. U idućem kolu Rijeka dočekuje Osijek.

Rijeka sada opet ima bod više od Hajduka te šest bodova i dvije utakmice više od Dinama. Varaždin je osmi s bodom manje i utakmicom manje od sedmog Slaven Belupa.

Huliganske scene u susjedstvu: Gostujućim navijačima zabranjen ulaz na stadion

Objava Rijeka se vratila na vrh ljestvice: Armada poslala poruku HNS-u pojavila se prvi puta na Dnevno.hr.

nogomet (1722)rijeka (754)Sport (7672)SuperSport HNL (69)Varaždin (48)