riportal - prije 7 dana - link

Vatreni su u Leipzigu u utakmici 3. kola Skupine B na EURU protiv Italije imali drugi krug u svojim rukama sve do 98. minute

Međutim, Italija je izjednačila na 1-1 i prošla dalje, a dugo će se još raspravljati o tome je li nepravedno to što je sudac produljio utakmicu čak 8 minuta.

Navijači u Njemačkoj i diljem Hrvatske teško su proživljavali pravu dramu koja se odvijala na travnatom terenu. Riječani su također na dvije lokacije u centru grada, kod Konta i na Gatu Karoline Riječke, zajednički navijali za Vatrene no u kratkom vremenskom razdoblju također su proživjeli dijametralno suprotne emocije – od ekstaze nakon što je Hrvatska povela golom Modrića u 55. minuti do šoka, očaja i tuge u osmoj minute sudačke nadoknade kada je Zacagni zabio za 1:1 i vrlo vjerojatno ispadanje Hrvatske s natjecanja.

Kako su Riječani proživljavali ovu dramu pogledajte u našoj galeriji fotografija koju potpisuje Nel Pavletić (Pixsell).

The post Riječani ‘pokisli’ na suhom: Pogledajte reakcije navijača koji su sinoć u centru Rijeke zajednički navijali za Vatrene appeared first on Riportal.

Euro 2024. (1108)italija (146)navijači (80)RIJEČANI (8)Sport (9115)vatreni (183)