Real šokantno ispustio pobjedu, Modriću završnih 15 minuta

dnevno - prije 3 mjeseca - link

Real Madrid i Atletico Madrid odigrali su najveći madridski derbi koji se činio gotov, ali nogomet je još jednom pokazao svoju ljepotu. Završilo je 1:1 s nevjerojatnim krajem

Diaz je lijepo pratio cijelu akciju, a onda je dočekao jednu odbijenu loptu i do kraja je ispratio i poentirao za pokazalo se i jedini gol Reala na utakmici. Atletico je zabio u 55.

Međutim, javio se VAR i poništio gol Savića zbog faula u napadu.  Do kraja utakmice Real je bio bolja momčad, a upravo je Diza nakon jedne solo akcije imao najbolju priliku.

Pogledajte ovu objavu na Instagramu.

Objavu dijeli Real Madrid C.F. (@realmadrid)

Sami na vrhu

Pred sam kraj krenuo je pritisak Altetica, ali Griezmann nije uspio realizirati svoje šanse. Zato je svoju šansu iskoristio Marcos Llorente. Depay je spustio loptu glavom, Llorente je lagano zatresao mrežu u 93. minuti za 1:1.

Luka Modrić u igru je ušao u 76. minuti umjesto Rodryga. Odigrao je korektnu utakmicu što mu je drugi nastup u nizu nakon što je prije roga dva puta ostao na klupi.

Ovim remijem Real ima dva boda više od Girone koja je druga. Atletico na poziciji broj četiri ima tri boda više od Atletica koji se nalazi na petom mjestu i glavni je konkurent za Ligu prvaka.

Jakirović nakon Gorice najavio nova pojačanja: ‘Prvo moraju proći liječnički pregled’

Objava Real šokantno ispustio pobjedu, Modriću završnih 15 minuta pojavila se prvi puta na Dnevno.hr.

luka modrić (119)nogomet (1666)real madrid (97)Sport (7586)