Raspoloženi Osijek zabio pet golova Levadiji, hat-trick Miereza

narod - prije 2 dana - link

Uvjerljiv europski start imali su nogometaši Osijeka na Opus Areni nadigravši u prvom susretu drugog pretkola Konferencijske lige estonsku Levadiju s 5-1 (4-1).

Igrač utakmice bio je Argentinac Ramon Mierez kojem je trebalo manje od uvodnih 30 minuta za čak tri pogotka.

Strijelac je bio u 9., 18. i 27. minuti. Četvrti pogodak za Osijek je dao Renan Guedes u 34. minuti, a peti u 68. minuti Domagoj Bukvić.

Levadia je, inače, povela na Opus Areni, strijelac je bio Ioan Jakovlev, ali u konačnici će taj pogodak vjerojatno vrlo malo značiti Estoncima.

U trećem pretkolu ovog natjecanja Osijek će u slučaju ukupne pobjede igrati protiv boljeg iz susreta azerbajdžanske Zire i slovačkog DAC-a iz Dunajske Strede. Klub iz Azerbajdžana je u prvom ogledu, kao domaćin, slavio s uvjerljivih 4-0.

Objava Raspoloženi Osijek zabio pet golova Levadiji, hat-trick Miereza pojavila se prvi puta na narod.hr.