Gosti su poveli u 29. minuti kada je Del Castillo realizirao jedanaesterac. Krajem prvog dijela, u 42. minuti, Parižani su izjednačili pogotkom Dembelea i potom su gosti sve do 73. minute čuvali 1-1.

Tada je Brest potpuno pao nakon dva domaća napada. U 73. je Fabian Ruiz postigao pogodak za 2-1, a minuti kasnije Dembele svoj drugi pogodak za konačnih 3-1. Ovom pobjedom se PSG vratio na vrh ljestvice, ima dva boda više od Marseillea i Monaca.

Nogometaši Monaca lako su preskočili gostujuću prepreku u četvrtom kolu francuske Ligue 1, pobijedili su Auxerre s 3-0. Glavninu posla prema osvajanju tri boda Monaco je obavio nakon samo 25 minuta igre jer mu je toliko trebalo za dva gola. U osmoj minuti je Kehrer nakon kornera pogodio za 1-0, dok je u 25. Vanderson postigao drugi gostujući pogodak. Sjajno mu je pritom asistirao Zakaria.

Upravo je Švicarac Zakaria zaključio dvoboj u 89. minuti kada se najbolje snašao u gužvi pred suparničkim vratima i pogodio za 3-0. Nakon četiri utakmice Monaco ima tri pobjede i remi te se trenutačno nalazi na trećem mjestu ljestvice.

Dinamo će prvu domaću utakmicu ove sezone u Ligi prvaka odigrati upravo protiv Monaca. Taj je ogled drugog kola na rasporedu 2. listopada.

Na samom kraju utakmice teže se ozlijedio igrač Monaca Lamine Camara.

Nogometaši Marseillea su upisali treću pobjedu, na svom su Velodromeu s 2-0 bili bolji od Nice. Marseille je suparnika slomio krajem prvog i početkom drugog poluvremena. Za 1-0 je pogodio Maupay u 40. minuti, dok je u 53. Luis Henrique bio strijelac za 2-0.

Stvari su se za domaćina donekle zakomplicirale u 74. minuti kada je Cornelius zaradio drugi žuti karton, ali igrača više do kraja susreta Nica nije iskoristila ni za počasni pogodak.

Preostale utakmice ovog kola se igraju danas, a sastaju se Rennes – Montpellier, Nantes – Reims, Toulouse – Le Havre, Strasbourg – Angers i Lens – Lyon.