dnevno - prije 1 mjesec - link

Trener Sergej Jakirović je uoči uzvratne utakmice najavio da se Dinamo neće braniti jer to nije u DNK kluba. Očito se nešto u međuvremenu promijenilo i PAOK je s velikih 5:1 izbacio prvaka Hrvatske.

Dinamo je na poluvremenu već gubio 3:0. Međutim, u nastavku se već u 49. minuti vratio u susret. Nakon greške obrane PAOK-a Petković je dao loptu za Hoxhu koji je opalio bez razmišljanja i doveo rezultat na 3:3.

U 52. minuti gosti su mogli doći i do drugog gola koji bi im ipak donio više mira u nastavku. Dario Špikić se maestralno prošetao kroz obranu PAOK-a, a zatim mu je nestalo snage pri udarcu i pucao preslabo. Kotarski je to lagano obranio. Situaciju pogledajte OVDJE.

Pogledajte ovu objavu na Instagramu.

Objavu dijeli GNK Dinamo (@gnkdinamo)

Bolan poraz

Dinamo je do kraja susreta imao još dva pokušaja unutar 16. Baturina i Hoxha su pokušali, ali otišlo je pored gola, a odlično je pucao i Mišić s nekih 25 metara, no Kotarski paradom brani.

Bio je to pravi debakl o kojem će se dugo pričati. Nema sumnje, na meti će posebno biti i trener Sergej Jakirović. Hoće li doći do smjene ili će Dinamo nastaviti s njim loviti Hajduk i Rijeku.

Podsjetimo, Jakiroviću je ovo drugi put ove sezone da je prosuo prednost nakon pobjede doma. Prethodno je to napravio u Pragu kada je Sparta srušila Dinamo i izbacila je u Konferencijsku ligu.

Neshvatljiv kiks, očaj na djelu: Totalni debakl, a samo jedna mora odgovarati

Objava Pogledajte trenutak koji je sve mogao promijeniti: Špikić sjajno prošao, a onda promašio nemoguće pojavila se prvi puta na Dnevno.hr.

Konferencijska liga (42)nogomet (1703)Sport (7668)