Pogledajte sjajnu akciju Brozovića i Ronalda, spektakl za pobjedu u Ligi prvaka

dnevno - prije 3 mjeseca - link

Tjedan je u kojem se Liga prvaka vratila u Europi, ali natjecanje koje se tako zove igra se i u Aziji, a ondje je do pobjede došao Al-Nassr, koji je u dvoboju prvoligaških klubova iz Saudijske Arabije u gostima s 1:0 slavio protiv Al Feihe. Jedini gol na utakmici bio je djelo sjajne suradnje Marcela Brozovića i Cristiana Ronalda, za osiguranje pobjede 10-ak minuta do kraja utakmice.

U završnici akcije za gol, Ronaldo je prvo dodao do Brozovića, hrvatski reprezentativac je potom jednim dodirom sve namjestio portugalskoj zvijezdi za čistu situaciju u kaznenom prostoru, a 39-godišnji Portugalac je sjajnu akciju okončao udarcem isprve kojim je svladao srpskog golmana Vladimira Stojkovića na vratima Al Feihe.

Krasnu akciju hrvatske i portugalske zvijezde za pobjedu Al-Nassra pogledajte – OVDJE.

Vatreni izašao u nadoknadi

Brozović je u gostujućoj pobjedi odigrao gotovo cijelu utakmicu, s izlaskom iz igre u četvrtoj minuti sudačke nadoknade na kraju susreta, kada je na teren ušao Abdulmajeed Al-Sulayhim. Al-Nassr se pobjedom približio prolasku osmine finala azijske Lige prvaka, a nastavak natjecanja pokušat će osigurati za tjedan dana kod kuće u drugoj utakmici protiv Al Feihe.

Iskusnom Vatrenom u dresu Al-Nassra je asistencija u pobjedi u gostima bila druga ovosezonska u azijskoj Ligi prvaka. Brozović je u dijelu natjecanja po skupinama proteklog rujna bio asistent protiv iranskog Persepolisa u pobjedi s 2:0, tada za Abdulrahmana Ghareeba koji je bio strijelac za 1:0.

Pored toga, 31-godišnji hrvatski reprezentativac do sada je već pokazao puno i u prvenstvu u Saudijskoj Arabiji, s dva gola i tri asistencije u dosadašnjih 16 ovosezonskih ligaških nastupa.

Zajec najavio povijesne izbore: ‘Odlučio sam se vratiti da Dinamu vratim ono što mi je dao’

Objava Pogledajte sjajnu akciju Brozovića i Ronalda, spektakl za pobjedu u Ligi prvaka pojavila se prvi puta na Dnevno.hr.