Pogledajte penal koji je Hajduk udaljio od naslova: ‘Livaja nisi veći od Hajduka’

dnevno - prije 2 mjeseca - link

Nogometaši Hajduka poraženi su na svom Poljudu s 2:1 od Lokomotive i tako ispustili važne bodove u borbi za naslov. Junak gostiju bio je Robert Mudražija koji je s dva gola donio važnu pobjedu Lokomotivi u bitci za Europu.

Domaća momčad je od 23. minute igrala s igračem manje jer je Mikanović dobio drugi žuti. Lokomotiva je to sjajno iskoristila i već u 26. preko Mudražije povela.

Kapetan “bilih” Marko Livaja imao je u 56. minuti priliku poravnati rezultat. Izveo je penal i pokušao panenkom šokirati Čavlinu, ali vratar Lokomotive je šokirao njega. Penal pogledajte OVDJE.

Bijes navijača

Tim potezom razljutio je navijače Hajduka koji su mu preko društvenih mreža poručili da nije veći od kluba i da je takav način izvođenja nepoštovanje prema klubu. Livaja je zabio u 96. minuti sjajnim škaricama, ali bilo je kasno.

“Protiv Lokomotive na svom stadionu ovako odigrati. Bavimo se suđenjem i tražimo alibi što igramo kao seljačka radna zadruga” , “Sve igrače suspendirati koji ne igraju 100% za Hajduk, koji namjerno igraju loše. Za toliko naroda na tribinama, najviše navijača na Balkanu da seru po terenu i brukaju klub i ime Hajduk” samo su neki od komentara.

Ovim porazom Hajduk za Rijekom kasni Četiri boda i imaju četiri više od Dinama koji ima dvije utakmice manje. Lokomotiva sada ima tri boda više od Osijeka te su četvrti.

Pobjeda Lokomotive savršen je primjer razočarenja kojeg proživljavaju navijači Hajduka

Objava Pogledajte penal koji je Hajduk udaljio od naslova: ‘Livaja nisi veći od Hajduka’ pojavila se prvi puta na Dnevno.hr.

hajduk (268)marko livaja (23)nogomet (1757)Sport (7754)