Pogledajte kako je popularni Vatreni zaradio crveni karton

dnevno - prije 3 mjeseca - link

I dok njegov Dinamo sigurno korača Konferencijskom ligom, Josipu Šutalu nikako da krene u nizozemskom velikanu Ajaxu, u kojem je izložen čestim kritikama navijača i legenda tog kluba.

Nažalost nakon zadnjeg kiksa paljba prema Šutalu će se još više povećati, jer je Joško ostavio svoje igrače na cjedilu početkom drugog dijela uzvratnog susreta između Bodø/Glimta i Ajaxa, kada je zaradio izravno crveni karton.

Šutalo je ušao u start na protivničkog napadača s leđa u 47. minuti susreta i iako mu Grčki sudac Tasos Sidiropoulos nije pokazao crveni karton, to je učinio nakon intervencije VAR-a. Crveni karton Šutala pogledajte OVDJE.

Prolaz Nizozemaca

Ajax je u tom trenutku vodio s 1:0, a kako je prva utakmica u Amsterdamu završila neriješeno 2:2, trenutak isključenja našeg Šutala nije mogao doći u teži trenutak, ali je stvari izravnao Albert Grønbæk, koji je dobio drugi žuti u 65. minuti susreta.

Bodø/Glimt je izjednačio na 1:1 u 83. minuti preko Berga i utakmica je otišla u produžetke, u kojoj su se bolje snašli Nizozemci i golom Taylora u 114. minuti susreta došli su do pobjede od 2:1 i plasmana u osminu finala Konferencijske lige.

Uz Dinamo i Ajax u osmini finala još je i Servette, koja je bila bolja na gostovanju kod Ludogoreca 1:0.

Srpski mediji nakon Dinamove senzacije: ‘Pa ovi Hrvati nisu normalni, to je najjači klub bivše Juge’

Objava Pogledajte kako je popularni Vatreni zaradio crveni karton pojavila se prvi puta na Dnevno.hr.

Konferecijska liga (5)nogomet (1707)Sport (7645)