Pogledajte kako je Ivanušec sjajnim potezom odveo svoj klub u finale kupa

dnevno - prije 2 mjeseca - link

Nakon borbi s ozljedama i formom čini se da je Luka Ivanušec napokon pronašao formu u kojoj je bio na početku sezone. Feyenoord je slavio 2:1 protiv Groningena i tako se plasirao u finale nizozemskog Kupa.

Poveo je Groningen u 31. minuti kada je mrežu zatresao Laros Duarte i s tim se rezultatom otišlo na odmor. U nastavku je uslijedio preokret Feyenoorda, a u njemu je ključnu ulogu imao Luka Ivanušec koji je utakmicu počeo s klupe.

Vatreni je u igru ušao početkom nastavka i asistirao za pobjedu. Najprije je u 61. minuti Feyenoord izjednačio preko Davida Hancka i izgledalo je kao da će susret ići u produžetke, ali nešto se pita i bivšeg Dinamovca.

Pogledajte ovu objavu na Instagramu.

Objavu dijeli Luka Ivanušec (@lukaivanusec)

Sjajan potez

Hrvatski je reprezentativac sjajno probio lijevu stranu i uposlio Ondreja Lingra koji je zabio za 2:1 i veliko slavlje Feyenoorda koji će u finalu igrati protiv NEC Nijmegena. Gol pogledajte OVDJE.

Ivanušec je karijeru započeo u Novom Marofu, a onda preko Lokomotive stigao u Dinamo u kojem je proveo četiri godine i napustio ga u suzama ove godine dobivši ovacije cijelog Maksimira.

Za Hrvatsku je skupio 18 nastupa, a najbolji zasigurno je onaj iz polufinala Lige nacija protiv Nizozemske baš na stadionu Feyenoorda kada je asistirao Pašaliću i započeo preokret Hrvatske.

Hrvat im je ujedinio državu, a onda su ga odbacili kao pijanicu

Objava Pogledajte kako je Ivanušec sjajnim potezom odveo svoj klub u finale kupa pojavila se prvi puta na Dnevno.hr.