dnevno - prije 2 mjeseca - link

Nogometaši Dinama u ovim trenucima gostuju kod PAOK-a u Solunu u uzvratnoj utakmici osmine finala Konferencijske lige. PAOK je opasnija momčad u dosadašnjem dijelu susreta, a od 27. minute Grci vode 1:0. Samo šest minuta kasnije zabili su za 2:0, a trenutno domaćini vode 3:0.

Nakon kornera PAOK-a u 27. minuti glavom je prebacio Koulierakis do Babe koji potpuno sam i neometan s par metara udaljenosti pogađa za vodstvo solunskog sastava i izaziva delirij na stadionu Toumba. Prvi pogodak možete pogledati OVDJE.

U 34. minuti novi šok za Dinamo. Odapeo je Koulierakis, lopta se odbila od leđa Sučića i lopta je završila u samom kutu, a vratar Nevistić bio je nemoćan. Gol PAOK-a za 2:0 možete pogledati OVDJE. Kao da to nije bilo dovoljno, u 42. minuti Thomas zabija za 3:0 PAOK-a. Taj gol pogledajte OVDJE.

Nevistić skinuo zicer

Valja reći kako je PAOK bio bolja momčad i kako je opasnije prijetio golu Modrih. Imali su domaćini nekoliko dobrih prilika do samoga gola, od kojih najbolju u 15. minuti kada je vratar Dinama skinuo čisti zicer.

Koulierakis je u toj situaciji gađao glavom sa samo šest-sedam metara, a vratar Dinama čudesno je obranio. PAOK je u dosadašnjem dijelu susreta puno više puta zaprijetio Dinamu nego u cijeloj utakmici u Zagrebu, pa je jasno da će Modri biti na velikim iskušenjima.

Dinamo je u Zagrebu pobijedio 2:0 dvama golovima Brune Petkovića i ovakav rezultat znači da PAOK ide dalje, ali nema sumnje da će Jakirović na poluvremenu morati posegnuti za velikim promjenama. Kažimo i da se u jednim trenutku na tribinama pojavila srpska zastava koju su vjerojatno razvili Grobari, inače navijači Partizana, inače prijatelji navijača PAOK-a.

Drama oko stadiona u Grčkoj, stigli Srbi da love Hrvate

Objava Pogledajte golove iz Soluna, Dinamo je potopljen u samo 15 minuta: Na tribinama srpska zastava pojavila se prvi puta na Dnevno.hr.