dnevno - prije 2 mjeseca - link

Dinamo je napadao i prijetio, a u 37. minuti utakmice protiv PAOK-a na Maksimiru, to je i naplatio dolaskom do vodstva protiv gostiju iz Soluna. Strijelac je bio Bruno Petković, koji se nije dao zaustaviti nakon što je došao do lopte poslije pogreške Jonnyja.

Jonnyjevo vraćanje lopte pokazalo se pogrešnim za PAOK, a sjajnim za Petkovića koji je jurnuo na loptu i potom s njom u nogama nezuastavljivo krenuo na gol. U nastavku akcije, Dominik Kotarski uspio je odbiti prvi udarac glavnog napadača Dinama, no hrvatski golman na vratima PAOK-a više nije mogao ništa nakon što je Petković došao do odbijene lopte. Lako je pospremio loptu u mrežu.

Gol pogledajte – OVDJE.

U naletu prema vrhu

Golom protiv PAOK-a, Petković je nastavio svoj nalet prema vrhu ljestvice strijelaca u ovosezonskom izdanju Konferencijske lige. Na semafor se upisivao šest puta, a ispred njega je sada samo jedan igrač, Eran Zahavi iz Maccabi Tel Aviva, koji ima jedan gol više od glavnog napadača Dinama.

Petković zabio, Dinamo poveo 1:0 protiv PAOK-a: Kakva pogreška, Maksimir se trese

Objava Pogledajte gol kojim je Petković oduševio Maksimir, samo jedan igrač je sad ispred njega pojavila se prvi puta na Dnevno.hr.

bruno petković (32)dinamo (346)Konferencijska liga (42)nogomet (1675)PAOK (37)Sport (7595)