Pogledajte genijalnost Danija Olma: Posramio je Brazilce i digao Madrid na noge

dnevno - prije 1 mjesec - link

Španjolska nogometna reprezentacija odigrala je sinoć prijateljsku utakmicu protiv Brazila na Santiago Bernabeuu. Završilo je na kraju remijem 3:3 u utakmici punoj uzbuđenja i zanimljivosti, a režiser najboljeg poteza na utakmici bio je bivši dinamovac Dani Olmo.

Igrala se 36. minuta utakmice kada se igrač Red Bull Leipziga majstorski oslobodio dvojice suparničkih igrača na malenom prostoru, prodavši im tunele, a potom je ljevicom majstorski zabio u rašlje. Bio je to potez koji je Španjolskoj donio vodstvo 2:0 u tom trenutku i koji je digao navijače u Madridu na noge. Njegov gol možete pogledati OVDJE.

Brazilci se nakon velikog zaostatka nisu predavali, pa je tako na 2:1 smanjio Realov napadač Rodrygo, a u 50. minuti je mrežu Španjolske zatresao i Endrick, brazilsko čudo od djeteta.

Tri jedanaesterca u utakmici

Španjolska je uspjela vratiti vodstvo u 86. minuti preko Rodrija, ali Brazilci se nisu predavali i konačnih 3:3 postavio je Paqueta u šestoj minuti sudačke nadoknade. Zanimljivo, u ovoj su utakmici tri pogotka zabijena iz jedanaesteraca. U 12. i 87. minuti s bijele točke je za Španjolsku zabio Rodri, a u šestoj minuti nadoknade Paqueta za Brazil.

Podsjećamo, Olmova Španjolska bit će prvi suparnik Hrvatske na nadolazećem Euroopskom prvenstvu u Njemačkoj, a veliki sraz Vatrenih i Furije na rasporedu je u subotu 15. lipnja u Berlinu.

U srijedu, 19. lipnja igraju Hrvatska i Albanija u Hamburgu, a u ponedjeljak, 24. lipnja u Leipzigu igraju Hrvatska i Italija. Sam Euro otvaraju domaćin Njemačka i Škotska 14. lipnja u Münchenu.

Dalić je dobio što je tražio: Jedan igrač posebno se istaknuo, bio je izvrstan

Objava Pogledajte genijalnost Danija Olma: Posramio je Brazilce i digao Madrid na noge pojavila se prvi puta na Dnevno.hr.