Osijek napokon prekinuo loš niz, Argentinac donio toliko željenu pobjedu

dnevno - prije 1 mjesec - link

Druga utakmica 28. kola SuperSport HNL u petak odigrana je u Koprivnici, gdje su se susreli domaći Slaven Belupo i Osijek, a gosti su napokon uspjeli pobijediti s 0:1 i tako prekinuti niz od četiri utakmice bez pobjede.

Osijek je tako ostao u lovu za Lokomotivom, koja je u ranijem susretu odigrala neodučeno protiv Istre u Puli, a ovaj dvojac će do kraja sezone pokušati osigurati četvrto mjesto u HNL-u.

Sama utakmica u Koprivnici nije bila odveć zanimljiva, najbitnija stvar dogodila se već u šestoj minuti, kada je za 0:1 i kako će se kasnije ispostaviti pobjedu protiv Slavena, zabio prvi topnik lige Ramon Mierez. Gol pogledajte OVDJE.

Loša utakmica

Kod gola Osijeka najprije je opasno pucao Darko Nejašmić, loptu je odbio golman Slavena Ivan Sušak, ali u gužvi pred domaćim vratima najspretniji je bio argentinski napadač.

Nakon toga utakmica je bila rastrgana, branič gostiju Roko Jurišić moga je sve riješiti u 23. minuti kada je sam izašao pred Suška, ali njegov šut prošao je pokraj gola. Koliko je domaćin bio jalov najbolje pokazuje podatak kako je Slaven uputio ukupno dva udarca u okvir gola Osijeka, jedan u petoj, a drugi u 90. minuti susreta.

Osijek je sada na bod od četvrte Lokomotive, koja ima 40 bodova, tako da nas čeka i zanimljiva borba iza vodećeg trojica Rijeka, Hajduk, Dinamo, koji svoje utakmice igraju u subotu.

Dinamo je svojem Zagrepčaninu okrenuo leđa, ali onda je postao prava veličina u Hajduku

Objava Osijek napokon prekinuo loš niz, Argentinac donio toliko željenu pobjedu pojavila se prvi puta na Dnevno.hr.