Nakon 90 minuta bilo je 2-2, a kako je i prvi susret prije tjedan dana u Osijeku završen remijem 1-1, igralo se dodatnih pola sata tijekom kojih se rezultat nije mijenjao pa je o konačnom pobjedniku odlučivano udarcima s bijele točke prilikom kojih su domaći bili bolji sa 2-1.

Golove za Osijek postigli su Vedran Jugović (37) i Anton Matković (81), dok je Zira uspijevala izjednačiti preko Kismana Alijeva (55-11m) i Davida Volkova (90).

U vrlo lošem prvom poluvremenu Osijek je ipak stigao do prednosti kada je Jurišić probio lijevi bok i ubacio prizemnu loptu u domaći peterac gdje se najbolje snašao Jugović i proslijedio loptu iza nemoćnog Tiaga Silve.

No, ono dobro što je napravio tada Jurišić je pokvario početkom drugog poluvremena kada je nesmotreno uklizao s podignutim rukama u svom kaznenom prostoru pa ga je lopta pogodila upravo u ruke, a austrijski sudac Weinberger je pokazao na bijelu točku. Siguran izvođač bio je Alijev.

Osijek je bez prevelike igre u 80. minuti stigao do nove prednosti. Mikolčić je ubacio iz slobodnog udarca u 16-erac, lopta je pogodila Ademija u petu i slučajno se odbila na glavu Matkoviću koji se odlično snašao i pogodio mrežu suparnika.

No, niti tu prednost Osijek nije uspio sačuvati, a za to je zaslužan Volkov koji je najljepšim potezom na utakmici, “škaricama” s vrha kaznenog prostora pogodio sam donji lijevi kut nemoćnog Čavline.

Prilikom izvođenja 11-eraca briljirali su vratari, domaći Thiago Silva je zaustavio čak četiri od pet udaraca Osječana pa hrvatskom predstavniku nisu pomogle niti tri obrane njegova vratara Čavline. U petoj seriji Thiago Silva je obranio udarac Mikolčića, a Utzig je uspio ostati miran i svladati Čavlinu.