Odvukao je Modrića u stranu prije ulaska u avion, o poruci se priča iza pobjede Reala

dnevno - prije 3 mjeseca - link

Luka Modrić od početka veljače u dresu Reala ima malo prilike za igru, prvo sa sveukupno 34 minute na terenu u utakmicama protiv Atletico Madrida i Girone u španjolskom prvenstvu, potom s boravkom na klupi protiv RB Leipziga jučer u Ligi prvaka, a nakon takvih loših vijesti, priča se o sadašnjem Modrićevom statusu u momčadi.

Time se pozabavila španjolska nogometna stranica Defensa Central, koja fokus stavlja na zbivanja u Realu, a pritom se ističe da je trener Carlo Ancelotti prednost dao igračima s više fizičke moći. Zbog toga je patio Modrić, ali nije jedini, s obzirom na to da je u pobjedi u Leipzigu bez minuta u sredini terena bio i 18-godišnji Turčin Arda Guler.

Nakon što je Real iz Njemačke otišao s 1:0 za uzvrat koji je 6. ožujka na rasporedu u Madridu, tema je i Modrićev ostanak na klupi, što se navodno nije trebalo dogoditi. Spominje se da je bilo u planu da hrvatski reprezentativni kapetan zaigra u dijelu utakmice protiv Leipziga, no zbivanja na terenu promijenila su taj Ancelottijev plan.

Trener imao poruku

Španjolci pišu da je talijanski trener na klupi Reala odvukao Modrića u stranu prije ulaska u avion za povratak u Madrid, a potom mu je oči u oči, bez nazočnosti drugih, objasnio što se to dogodilo, odnosno, zbog čega je cijelu utakmicu u Njemačkoj proveo na klupi.

“Ne sviđa mi se to, znaš da imam ogromno poštovanje prema tebi. Jedva sam čekao da uđeš u igru u drugom poluvremenu, mislio sam da ćemo ih više napadati iz kontri…”, piše španjolska nogometna stranica o Ancelottijevoj poruci za Modrića prije nego se momčad vratila u Madrid.

Drugačiji razvoj događaja na terenu nego se očekivalo je, tako, ispao ključan za to da Modrić nije igrao, barem po ovom objašnjenju koje je objavila stranica Defensa Central. Hrvatskom reprezentativnom kapetanu nakon svega preostaje samo strpljenje, s nadom da će uskoro ipak biti u akciji na terenu. Za utakmicu u Njemačkoj, Ancelotti je imao i objašnjenje o Modrićevu izostanku iz prvih 11, uz riječi da nije želio previše mijenjati u odnosu na pobjedu s 4:0 protiv Girone proteklog vikenda u ligaškom derbiju.

Šansi se nada u predgrađu

Modrić će priliku za veću minutažu možda imati u gostujućoj utakmici protiv Rayo Vallecana, u nedjelju u predgrađu Madrida, a potom će za Real na red doći i ligaške utakmice protiv Seville i Valencije, pa druga utakmica osmine finala protiv RB Leipziga za tri tjedna u Madridu.

Bit će šansi da to bude bolje za hrvatskog reprezentativnog kapetana kojem veljača do sada nije donijela puno veselja, barem što se tiče njegovog statusa u Realu.

Miljenik Dinamovih navijača igra ozbiljno ozlijeđen, a to su samo rijetki znali

Objava Odvukao je Modrića u stranu prije ulaska u avion, o poruci se priča iza pobjede Reala pojavila se prvi puta na Dnevno.hr.

liga prvaka (70)luka modrić (119)nogomet (1669)RB Leipzig (5)real madrid (97)Sport (7588)