Novljanski “Majstori s mora” prvi u Skradu

novilist - prije 2 mjeseca - link

Veliko vatrogasno natjecanje podmlatka i mladeži, 4. kup Gorskog kotara, održano je proteklog vikenda u Skradu, na prostoru SRC-a Skradska draga, a prvo mjesto osvojili su “Majstori s mora” iz DVD-a San Marino Novi Vinodolski.

Drugo mjesto pripalo je domaćinu, dok je brončanu medalju osvojio DVD Delnice 1. Ekipa djece DVD-a San Marino osvojila je vrlo dobro peto mjesto. Domaćin kupa bio je DVD Skrad, koji već treću godinu za redom organizira natjecanje mladih vatrogasaca, a na kojem se ove godine okupilo rekordnih 40 ekipa.

Objava Novljanski “Majstori s mora” prvi u Skradu pojavila se prvi puta na Novi list.

Novi Vinodolski (40)Novi Vinodolski & Crikvenica (167)Rijeka & Regija (1226)vatrogasci (173)