Novi gol Petra Muse u pobjedi Dallasa. Ovo mu je već trinaesti u sezoni

novilist - prije 3 sata - link

Hrvatski napadač Petar Musa bio je strijelac za Dallas u 3-1 (1-1) domaćoj pobjedi protiv Austina u susretu američke profesionalne nogometne MLS lige igranom u srijedu.

Musa je u 56. minuti realizirao kazneni udarac kojim je doveo svoju momčad u prednost od 2-1, a igrao je do 63. minute.

Dallas je poveo preko Arriole (10), na 1-1 poravnao je Zardes (16), a konačni rezultat postavio je Farfan (74).

Musi je ovo 13. pogodak u MLS-u ove sezone.

Dallas je sada 11. u Zapadnoj koferenciji sa 29 bodova, jednim manje od 10. Austina, ali i devete Minnesote oja drži posljednje mjesto koje vodi u posezonu.

Kristijan Kahlina branio je čitavu utakmicu za Charlotte u gostujućem 1-1 remiju kod Columbus Crewa.

Charlotte je šesti na Istoku sa 36 bodova, sedam manje od trećeg Columbusa.

Objava Novi gol Petra Muse u pobjedi Dallasa. Ovo mu je već trinaesti u sezoni pojavila se prvi puta na Novi list.