Nogometaši Krka se porazom oprostili od navijača, trenera Tkalčevića i vratara Vargića

novilist - prije 3 mjeseca - link

KRK  – JADRAN LP  2:3

KRK   Utakmica 30. kola Druge NL: Krk – Jadran LP 2:3 (0:2). SRC Josip Pepi Uravić. Gledatelja: 100. Sudac: Zdravko Fotivec (Špičkovina). Strijelci: 0:1 Kuqi (3′), 0:2 Medić (20′), 1:2 Dukađin (47′), 2:2 Dukađin (54′), 2:3 Kuqi (85′). Žuti kartoni: D. Jurešić, Begonja, Milinović, Dukađin (Krk), Galić, Medić, Rodin (Jadran LP).

KRK: Vargić (od 25′ Brusić), Klenovšek (od 72′ Jelić), Lucić, D. Jurešić, Milinović, M. Jurešić, Dukađin (od 86′ Pullen), Jurica, Kosić, Begonja (od 86′ Dobrinčić), Delibegović (od 46′ Burul).

JADRAN LP: Pršlja, Krešić, Medić (od 84′ Erceg), I. Čepo, Kuqi, Šilić (od 71′ Škorlić), Šujić, Ravlija (od 71′ Žderić), Galić, Rodin, Glavina (od 61′ N. Čepo).

Sudar na Krku bio je u znaku – oproštaja. Boduli se oprostili od drugoligaškog ranga i svojih navijača za ovu sezonu, vratar Ivan Vargić u 25. minuti utakmice od aktivne igračke karijere, a nakon utakmice od Krka se oprostio i trener Igor Tkalčević.

– Mi smo igrali, a oni zabijali! Rekao sam dečkima na poluvremenu da pokažu karakter. Došli smo od 0:2 na 2:2 i po šansama trebali dobiti utakmicu 5:2. Na kraju smo izgubili 3:2. Rekao bih da je ova utakmica bila presjek cijele sezone. Nakon utakmice je bilo emotivno za mene, zahvalio sam se igračima na svemu. Uživao sam na Krku u posljednje dvije sezone i jako puno sam naučio od svojih igrača. Želim im svu sreću, kako u nogometu tako i u životu – rekao je Tkalčević.

Standings provided by Sofascore

Objava Nogometaši Krka se porazom oprostili od navijača, trenera Tkalčevića i vratara Vargića pojavila se prvi puta na Novi list.