Nakon jedne od najluđih utakmica sezone Hrvat dobio prijetnje smrću

dnevno - prije 2 mjeseca - link

Potpuni kaos mogli smo vidjeti sinoć u Rimu. Milan je u 27. kolu Serie A na gostovanju pobijedio Lazio 1:0 u utakmici u kojoj su obilježila čak tri crvena kartona domaćim nogometašima.

Prvi od njih zaradio je Luca Pellegrini, koji je dobio žute kartone zbog prekršaja u 50. i 57. minuti. Milan je zatim iskoristio brojčanu prednost da povede 1:0 u 88. minuti. Strijelac je bio Noah Okafor.

Pred sam kraj susreta sve se otelo kontroli. Lazio je  ostao bez još dva igrača jer su izravne crvene kartone dobili Adam Marušić i Matteo Guendouzi. Marušić je u 95. minuti isključen zbog prigovora, a Guendouzi minutu kasnije jer je odgurnuo Christiana Pulisica, koji je napravio prekršaj na Francuzu.

Pogledajte ovu objavu na Instagramu.

Objavu dijeli AC Milan (@acmilan)

Jezive poruke

Milan je ovom pobjedom stigao na 56 bodova, bod manje od drugoplasiranog Juventusa, koji svoju utakmicu ovog kola tek mora odigrati. Lazio je na devetom mjestu s 40 bodova.

Nakon susreta navijači Lazia su bili bijesni, a pogotovo je to na svojoj koži osjetio reprezentativac SAD-a, a Hrvat porijeklom Christian Pulišić.  Među porukama je jedan od navijača  napisao: “Umri od raka, g…. jedna stvar, možda odletiš u zrak s obitelji.”

“Ne želim da umreš, nego da patiš polako svaki dan”, rekla je druga obožavateljica, a Pulišiću je također stigla poruka: “Potroši sve novce na lijekove, neka ti crkne mater”. Lazio se još nije oglasio.

Hrgović pun samopouzdanja najavio veliki meč: ‘Najbolji sam teškaš na svijetu’

Objava Nakon jedne od najluđih utakmica sezone Hrvat dobio prijetnje smrću pojavila se prvi puta na Dnevno.hr.