NA DOMAĆEM TERENU Košarkaši Dubrovnika upisali poraz protiv aktualnog prvaka

dulist - prije 3 mjeseca - link

Košarkaši Dubrovnika poraženi su na domaćem terenu protiv aktualnog prvaka Hrvatske, KK Zadra. U 20. kolu FAVBET premijer lige, upisali su poraz rezultatom 83:64.

Dubrovnik je krenuo uspješno, a prva četvrtina završila je 13-16 za Zadar. Ipak, daljnje tri četvrtine nikako nije išlo, druga četvrtina s 8-21, treća 20-25 te završna četvrta 23-21. Momčad s vrha tablice tako je završila s pobjedom nad Dubrovnikom i 83:64.
– Dali smo sve od sebe, ali Zadar je uzeo zasluženu pobjedu (83-64). Hvala vam što ste bili uz nas u ovom susretu – objavili su iz kluba.
Košarkaši Dubrovnika s ovom pobjedom imaju devet pobjeda i jedanaest poraza. U sljedećem kolu Dubrovnik gostuju u Sinju kod Alkara, ove subote u 19 sati.