Pobjedu “Kopljanicima” donio je Steven Berghuis golom u 28. minuti.

Za Pao je cijeli susret igrao Tin Jedvaj, dok je za Ajax nastupio Josip Šutalo. Jakov Medić nije ulazio u igru, dok Borna Sosa nije konkurirao za sastav nizozemskog velikana.

Bečki Rapid je identičnim rezultatom na gostovanju pobijedio Trabzonspor sa 1-0, a pogodak odluke zabio je Lukas Grgić u 67. minuti.

Mislav Oršić nije nastupio za turski sastav, dok je Borna Barišić ušao u igru u 82. minuti. S druge strane za Rapid je do 68. minute igrao Dion Drena Beljo.

Molde je kod kuće porazio Cercle Brugge sa 3-0.

Za Molde su zabili Kristian Eriksen (3), Magnus Eikrem (18) i Martin Linnes (30).

Ovu utakmicu s posebnom pažnjom pratili su navijači Rijeke, jer će momčad s Rujevice, ako preskoči švedski Elfsborg, u play-offu igrati protiv pobjednika norveško – belgijskog okršaja.