Modrić nakon maestralnog gola uzeo mobitel i poslao poruku od dva milijuna pregleda

dnevno - prije 2 mjeseca - link

Luka Modrić je preplavio španjolske medije dan nakon što je zabio Sevilli maestralnu golčinu za 1:0 pobjedu u španjolskom prvenstvu. Odapeo je s nekih 18 metara u 81. minuti, svega šest minuta po ulasku u igru i riješio utakmicu sjajnim potezom.

Modriću je to bio drugi ovosezonski prvenstveni gol nakon što je u prosincu prošle godine zatresao mrežu u 4:1 slavlju protiv Villarreala. A tajming pogotka nije mogao biti bolji. Modrić je uslijed napisa o njegovom vjerojatnom odlasku iz Reala i pričama da je njegovo vrijeme prošlo, presudio pobjednika.

Zanimljivo je kako se Modrić brzo po završetku utakmice sam oglasio na društvenoj mreži X, bivšem Twitteru, napisavši: “Nikada ne odustaj. Hala Madrid”. Tom porukom je, čini se, zaludio fanove jer je objava pregledana skoro dva milijuna puta.

Jasna poruka

Modrićeva poruka ima potpuno nedvosmisleno značenje. Nakon silnih kritika koje je doživio ranije tijekom sezone kapetan hrvatske reprezentacije je i u 39. godini života pokazao da ima još itekako što za reći u elitnom nogometu.

“Takve udarce svakodnevno vježbam u našem kampu za treniranje u Valdebebasu. Potrebno je pucati na gol, danas sam to učinio i lopta je, hvala Bogu, ušla”, rekao je Modrić nakon slavlja protiv Seville za klupsku televiziju.

Realov trener Carlo Ancelotti na presici nakon utakmice hvalio je neuništivog Modrića: “Proslavili smo taj Lukin pogodak jer je to zaslužio. Zabio je sjajan pogodak i puno doprinio nakon što je ušao u igru. Jako mi je teško kada ga držim na klupi za pričuve, ali on svakodnevno pokazuje da je primjer čitavoj ekipi.”

Pogledajte Modrićevu ‘bombu’ još jednom: Oglasio se Luka, ali i najglasniji ‘kritičar’

Objava Modrić nakon maestralnog gola uzeo mobitel i poslao poruku od dva milijuna pregleda pojavila se prvi puta na Dnevno.hr.

luka modrić (118)nogomet (1710)real madrid (94)Sport (7683)