Man City doživio i drugi poraz na američkoj turneji, ne pomaže im ni Haaland

novilist - prije 3 sata - link

Nogometaši Milana svladali su u New Yorku, u prijateljskom susretu, engleskog prvaka Manchester City 3-2, dok je Arsenal u Inglewoodu bio bolji od Manchester Uniteda s 2-1.

Manchester City je time upisao drugi poraz na američkoj turneji, nakon 3-4 protiv škotskog prvaka Celtica. Premda je Norvežanin Haaland u 19. minuti doveo Manchester City u vodstvo, do odmora je Milan imao prednost nakon dva pogotka Lorenza Colomba, u 30. i 34. minuti.

McAtee je u 55. minuti izjednačio na 2-2, dok je pobjedu Milanu osigurao Nasti golom u 78. minuti. Hrvatski reprezentativac Joško Gvardiol je za City zaigrao od 79. minute, dok Mateo Kovačić nije ulazio u igru.

Na drugoj strani SAD-a, u kalifornijskom Inglewoodu, Arsenal je s 2-1 svladao Manchester United koji je poveo pogotkom Rasmusa Hojlunda u 10. minuti. Izjednačio je Gabriel Jesus pogodivši u 26. minuti, dok je pobjedu Arsenalu osigurao još jedan njegov Brazilac, Gabriel Martinelli je devet minuta prije kraja pogodio za 2-1.

Objava Man City doživio i drugi poraz na američkoj turneji, ne pomaže im ni Haaland pojavila se prvi puta na Novi list.

arsenal (12)manchester city (40)Manchester United (21)nogomet (2285)Sport (9636)