Lokosi prosuli pobjedu u sudačkoj nadoknadi, VAR spasio Osijek

dnevno - prije 3 mjeseca - link

Prvi susret 24. kola SuperSport HNL-a donio nam je derbi vrha tablice između Lokomotive i Osijeka na stadionu u Kranjčevićevoj, a puno sretniji mogu biti gosti, koji su iščupali bod u zadnjim trenutcima susreta i iz penala došli do 1:1.

Prvo poluvrijeme nije bilo sadržajno na utakmici u Zagrebu, a Lokomotiva je došla u vodstvo nakon velike pogreške vratara gostiju Malenice, koji je u 31. minuti krivo procijenio jedan ubačaj.

Naime, Lokomotiva je dobila prekršaj na lijevoj strani, ubačaj je dugo putovao prema šesnaestercu gostiju, a Malenica je krivo procijenio let lopte, koja je pogodila strijelca Arta Smakaja u glavu za 1:0 domaćih. Gol pogledajte OVDJE.

VAR spasio goste

Osijek je u drgom poluvremenu nešto pokušavao, ali činjenica kako su gosti prvi udarac u okvir golu Lokosa uputili u 65. minuti, dovoljno govori o jalovoj premoći bijelo-plavih.

I baš kada smo svi pomislili kako je Lokomotiva ubilježila tri boda, Osijek je došao do izjednačenja u 90. minuti utakmice iz penala. Mierez je pucao a golma Lokosa Šubarić odlično brani, no VAR je vidio igranje rukom igrača domaćih, a Mierez zabija za 1:1 i teško osvojeni bod u Zagrebu,

Osijek je tako i dalje na četvrtom mjestu SuperSport HNL-a s 35 bodova, dok je Lokomotiva peta s 30 bodova. U subotu se sastaju Varaždin i Hajduk te Rudeš i Istra, dok u nedjelju Dinamo dočekuje Rijeku, a kolo zatvaraju Gorica i Slaven Belupo.

Više nema razloga da ne vidimo novi stadion, ali znaju Hrvati s kime imaju posla

Objava Lokosi prosuli pobjedu u sudačkoj nadoknadi, VAR spasio Osijek pojavila se prvi puta na Dnevno.hr.

Lokomotiva (26)nogomet (1740)Sport (7721)SuperSport HNL (71)