Lokomotiva u drugom poluvremenu pregazila Rudeš, pogledajte golove iz Kranjčevićeve

dnevno - prije 2 mjeseca - link

Nogometaši Lokomotive pobijedili su Rudeš s 3:0 u Kranjčevićevoj u gradskom okršaju 26. kola SuperSport HNL-a. Lokomotiva je tako stigla do osme ovosezonske prvenstvene pobjede i izjednačila se bodovno s Osijekom, dok je Rudeš pretrpio i 26. poraz. Golove iz Kranjčevićeve možete pogledati OVDJE.

Rudeš je u prošlom kolu pobijedio Goricu s 2:1 i tako stigao do prvog slavlja u ovoj sezoni, a isti uspjeh nisu uspjeli ponoviti i protiv Lokomotive iako su u prvom dijelu bili opasnija momčad.

Junak susreta bio je dvostruki strijelac Marin Šotiček koji je suparničku mrežu tresao u 71. i 79. minuti. Posebno je lijep bio njegov drugi gol. Prvo se ‘biciklom’ riješio suparničkog igrača, a potom ljevicom zabio snažno pod gredu.

Lokomotiva iskoristila svoje prilike

Prvu veću šansu kreirali su upravo gostujući igrači u 19. minuti kada je Latković iz vrlo dobre situacije bio neprecizan. Potom su za Rudeš pokušavali Ćorić i Krušlin, dok Lokomotiva kroz cijelo prvo poluvrijeme nije uspjela osmisliti nikakvu konkretniju akciju te na pravi način nije zaprijetila suparniku.

Rudeš je za nijansu konkretniji bio i na samom startu drugog dijela, a onda je Lokomotiva povela u 57. minuti. Nakon kornera kojeg je izveo Mudražija na drugoj vratnici je nečuvan ostao Mateo Marić koji je glavom pogodio za 1-0 domaćina. Ubrzo nakon vodećeg gola Lokomotiva je opet zabila, strijelac je bio Mudražija, ali je VAR poništio gol zbog prekršaja u napadu.

No, vrlo brzo nakon toga Lokomotiva je ipak udvostručila vodstvo. Ponovno su kombinirali Mudražija i Šotiček, a potonji je bio strijelac drugog gola domaće momčadi. Konačan je rezultat postavio osam minuta kasnije.

Sprema se velika čistka u redovima velikana: Trojica Hrvata mogla bi tražiti nove klubove

Objava Lokomotiva u drugom poluvremenu pregazila Rudeš, pogledajte golove iz Kranjčevićeve pojavila se prvi puta na Dnevno.hr.

hnl (98)Lokomotiva (26)nogomet (1678)rudeš (14)Sport (7583)