Lokomotiva iz jedanaesterca u 99. minuti do boda protiv Hajduka

narod - prije 3 sata - link

U susretu drugog kola SuperSport HNL-a Lokomotiva i Hajduk su odigrali 1:1, nakon što su Lokosi izjednačili iz jedanaesterca u devetoj minuti susreta.

Gosti su poveli u 81. minuti golom Aleksandra Trajkovskog, a izjednačio je Duje Čop iz jedanaesterca u devetoj minuti nadoknade.

Hajduk je bio na korak do druge pobjede, nakon što su ligašku sezonu otvorili 2:1 slavljem protiv Slaven Belupa, dok je Lokomotiva bila na rubu drugog poraza nakon uvodnih 0:4 na Rujevici protiv Rijeke. Na koncu je ipak završilo remijem.

Hajduk je u Kranjčevićevoj nastupio bez Ivana Perišića kojeg je Gennaro Gattuso udaljio iz momčadi prije putovanja u Zagreb.

Objava Lokomotiva iz jedanaesterca u 99. minuti do boda protiv Hajduka pojavila se prvi puta na narod.hr.

hajduk (534)Lokomotiva (24)Sport (10712)