Kovačić se vratio i zatvorio usta kritičarima, pogledajte majstoriju prije gola Cityja

dnevno - prije 2 mjeseca - link

Nedavno je bio izvan stroja zbog ozljede, potom se vratio ulaskom s klupe u završnici utakmice protiv Brentforda ranije ovog tjedna, no sada se dogodio i pravi, jači povratak Matea Kovačića u momčad Manchester Cityja. Hrvatski reprezentativac imao je važnu ulogu u dolasku Cityja do gostujućeg vodstva protiv Bournemoutha u 26. kolu engleskog Premiershipa.

Kovačić je u 24. minuti krasnim dodavanjem praktički iz mjesta izbacio protivničku obranu iz ravnoteže i namjestio je šansu za Erlinga Haalanda, a nakon udarca norveške napadačke zvijezde i obrane domaćeg golmana Neta, na odbijenu loptu došao je Phil Foden koji je bio strijelac za 1:0.

Majstorski potez 29-godišnjeg Vatrenog i nastavak akcije za gol pogledajte – OVDJE.

Gvardiol i dalje pauzira

Kovačić se vratio u akciju u momčadi Pepa Guardiole i zaigrao je od prve minute, a Joško Gvardiol i dalje izostaje zbog ozljede gležnja. Gvardiol je propustio posljednje četiri utakmice Cityja, uključujući i gostovanje u Bournemouthu, a možda se oporavi i vrati na vrijeme za gradski derbi na domaćem terenu protiv Manchester Uniteda, za osam dana u 27. kolu Premiershipa.

Što se Kovačića tiče, svojim potezom prije gola je zatvorio usta kritičarima koji se u posljednje vrijeme javljaju napadajući ga da u dresu Cityja ne opravdava očekivanja. Kod dolaska u vodstvo na ligaškom gostovanju se itekako istaknuo i pokazao je da se vraća u ritam nakon što je kraće vrijeme bio izvan konkurencije za utakmice.

Veliko razočaranje za Hajduk: ‘Trebali smo biti dovoljno iskusni, a neke stvari neću komentirati’

Objava Kovačić se vratio i zatvorio usta kritičarima, pogledajte majstoriju prije gola Cityja pojavila se prvi puta na Dnevno.hr.

Joško Gvardiol (26)manchester city (34)MATEO KOVAČIĆ (21)nogomet (1708)Sport (7657)