Kovačić ozlijeđen u domaćoj pobjedi Cityja

narod - prije 1 tjedan - link

Nogometaši Manchester Cityja svladali su pred svojim navijačima Ipswich Town sa 4-1 (3-1) i na vrhu su ljestvice Premier lige nakon dva kola s maksimalnih šest bodova, ali loša je vijest da je početkom drugog poluvremena Mateo Kovačić morao napustiti igru zbog ozljede.

Gosti su iznenađujuće poveli na Etihadu golom Sammieja Szmodicsa u 7. minuti, da bi momčad Pepa Guardiole do 16. minute već postigla tri pogotka za potpun preokret. U 12. minuti je Erling Haaland realizirao kazneni udarac.

U 14. minuti je Kevin De Bruyne iskoristio veliku pogrešku vratara Arijaneta Murića kojem je Savinho oteo loptu i ostavio ju za Belgijca, a ovaj je s ruba kaznenog prostora pogodio nebranjenu mrežu. U 16. minuti je Haaland došao do svog drugog gola nakon odličnog De Bruyneovog dodavanja.

Konačnih 4-1 postavio je u 88. minuti Erling Haaland svojim trećim pogotkom na ovom dvoboju.

Objava Kovačić ozlijeđen u domaćoj pobjedi Cityja pojavila se prvi puta na narod.hr.

manchester city (36)MATEO KOVAČIĆ (38)Sport (11179)