Kovač pleše na rubu u Bundesligi, evo kako je ostao bez pobjede u sudačkoj nadoknadi

dnevno - prije 3 mjeseca - link

Niko Kovač nikako da upiše pobjedu sa svojim Wolfsburgom, iako je je bio jako blizu na nedjeljnom gostovanju, u kojem je klub iz Vučjeg grada gostovao kod Eintrachta u Frankfurtu.

Wolfsburg je vodio dva puta protiv Eintrachta, ali je pobjedu ispustio u 92. drugoj minuti utakmice i tako produžio niz bez pobjede na osam utakmica, u kojima su puleni Nike Kovača ostvarili šest neriješenih rezultata i dva poraza.

Nogometaši našeg bivšeg izbornika došli su u vodstvo već u drugoj minuti, kada je gol zabio Lacroix, no u 14. minuti je 1:1 golom Maxa, a efikasno prvo poluvrijeme zaključio je Behrans za vodstvo Wolfsburga. Golove pogledajte OVDJE.

Bez sreće

U drugom poluvremenu sve do samog kraja utakmice stajalo je 1:2 za Wolfsburg, da bi Marmoush zabio u 92. minutu i veliko veselje domaćih navijača.

Kovač tako ne zna za objedu već osam utakmica za redom i njegova pozicija u Bundesligašu je na dosta krhkim nogama, jer negativan niz traje još od prošle godine.

Lovoro Majer je za Wolfsburg, koji je na 12. mjestu Bundeslige, igrao do 73. minute, dok je na klupi Eintrachta, koji je zadržao šesto mjesto na tablici, ostao Hrvoje Smolčić.

Hrvata proglasili krivcem za debakl Jugoslavije, a Beograd sve kontrolirao

Objava Kovač pleše na rubu u Bundesligi, evo kako je ostao bez pobjede u sudačkoj nadoknadi pojavila se prvi puta na Dnevno.hr.

Bundesliga (40)nogomet (1737)Sport (7718)