Kapetanu Modriću 90 minuta u pobjedi Reala, Sučić dva puta pogodio okvir

narod - prije 3 sata - link

modrićumodriću

U petom kolu španjolske La Lige prvak madridski Real je u gostima, nakon dva pogođena jedanaesterca, pobijedio Real Sociedad 2-0.

Nakon dva remija bila je ovo prva gostujuća pobjeda Reala na startu nove sezone

U prvom poluvremenu dvoboja u San Sebastianu najbolju šansu je imao hrvatski reprezentativac Luka Sučić koji je za domaćina u 25. minuti žestoko raspalio s vrha šesnaesterca, a lopta je odsjela na okviru gostujućih vrata. Nesretni Sučić je odmah na startu drugog dijela opet bio velika prijetnja za Real. Iskosa je gađao suprotni kut vrata Courtoisa, ali je ovaj put pogodio vratnicu.

Kazna je uslijedila na drugoj strani. Dosuđen je jedanaesterac za goste iz Madrida u 58. minuti, a Brazilac Vinicius Junior je pogodio za 1-0. Potom su gosti u 75. dobili novu šansu s bijele točke, a tada je za 2-0 pogodio Mbappe.

Sučić je u domaćem sastavu zamijenjen u 76. minuti, dok je Luka Modrić odigrao cijelu utakmicu za Madriđane. U 94. minuti je Modrić odlično pucao s 25 metara, ali je domaći vratar spriječio treći gol gostiju.

Objava Kapetanu Modriću 90 minuta u pobjedi Reala, Sučić dva puta pogodio okvir pojavila se prvi puta na narod.hr.